BIAŁA świeca z wosku naturalnego - cienka (rytualna), 16x0,5 cm Powiększ do pełnego rozmiaru

BIAŁA świeca z wosku naturalnego - cienka (rytualna), 16x0,5 cm

BIAŁA cienka świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu.
CIEKAWOSTKA - świece są cienkie i plastyczne, więc lekko podgrzane (nawet w rękach) będą się wygdnie zaplatać w warkocze, czy formować (spirale, kwiatki itp).

Więcej szczegółów

Cienka świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu. Posiada odpowiednią wielkość, aby spokojnie zakończyć rytuał.

CIEKAWOSTKA - świece są cienkie i plastyczne, więc lekko podgrzane (nawet w rękach) będą się wygdnie zaplatać w warkocze, czy formować (spirale, kwiatki itp).


Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnosi wibracje i tym samym poprawia energetykę przestrzeni wokół nas.

Znaczenie BIAŁEJ ŚWIECY: odnowa, oczyszczenie, pomoc w sferze psychicznej, pomoc w rozpoczynaniu nowych działań, rozpraszanie złych mocy, podnoszenie wibracji, wewnętrzny spokój, harmonia. Energia światła, czystości, niewinności i prawdy. Kolor błogosławieństwa, leczenia i odpoczynku.
Białą świecę palić można przy każdej okazji. Ma działanie uniwersalne.
Czakra korony. Kolor świecy dla Archanioła Gabriela. 

Zastosowanie: do każdego rodzaju magii, rytuału oczyszczania, odpędzania, rozpoczynania, przyzywania, uzdrawiania (przede wszystkim wszelkie załamania i bóle).
Biała świeca oczyszcza miejsca z energii i nadmiaru emocji, które zostają po wizytach różnych osób.

Świecznik specjalnie dedykowany tym świecom znajdziesz tutaj: https://greenharmony.pl/podstawki-kadzielnice-swieczniki/4248-swiecznik-do-swiec-rytualnych-onyks-pakistanski.html

Wymiary: 16 cm x 0,5 cm
Czas spalania: ok. 40 minut

Produkt polski!

Produkty powiązane