NIEBIESKA świeca z wosku pszczelego - cienka (rytualna), 16x0,5 cm Powiększ do pełnego rozmiaru

NIEBIESKA świeca z wosku pszczelego - cienka (rytualna), 16x0,5 cm

NIEBIESKA cienka świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu.
CIEKAWOSTKA - świece są cienkie i plastyczne, więc lekko podgrzane (nawet w rękach) będą się wygdnie zaplatać w warkocze, czy formować (spirale, kwiatki itp).

Więcej szczegółów

Świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu. Posiada odpowiednią wielkość, aby spokojnie zakończyć rytuał.

CIEKAWOSTKA - świece są cienkie i plastyczne, więc lekko podgrzane (nawet w rękach) będą się wygdnie zaplatać w warkocze, czy formować (spirale, kwiatki itp).


Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnosi wibracje i tym samym poprawia energetykę przestrzeni wokół nas.

Znaczenie NIEBIESKIEJ ŚWIECY: wewnętrzny spokój, mądrość, inspiracja, prawda, uzdrawianie, wyższe uczucia religijne, podróże astralne, prorocze sny, ochrona oraz pomoc w nawiązaniu kontaktu z Wyższą Jaźnią. Świeca niebieska pomaga w dobrej komunikacji. Często palona po burzliwej rozmowie – kłótni przynosi oczyszczenie i ukojenie.
Czakra  trzeciego oka. Kolor świecy dla Archanioła Jeratiela i Jeremiela. 

Zastosowanie: praca ze sferą ducha, rytuały wizyjne, ochronne, uzdrawiające (głównie gorączkę, oparzenia, bóle głowy, bóle menstruacyjne, bóle gardła, wysypki, bóle reumatyczne, skaleczenia). Stosuje się ją aby pozbyć się nałogów i złych nawyków, uzyskać inspirację, mądrość, prawdę. Kolor ten pomaga w nauce, dobrze wpływa na strefę mentalną, równoważy obie półkule mózgu.

Świecznik specjalnie dedykowany tym świecom znajdziesz tutaj: https://greenharmony.pl/podstawki-kadzielnice-swieczniki/4248-swiecznik-do-swiec-rytualnych-onyks-pakistanski.html

Wymiary: 16 cm x 0,5 cm
Czas spalania: ok. 40 minut

Produkt polski!

Produkty powiązane