NIEBIESKA świeca z wosku naturalnego Powiększ do pełnego rozmiaru

NIEBIESKA świeca z wosku naturalnego

NIEBIESKA świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 49

5,50 zł

Świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu. Posiada odpowiednią wielkość, aby spokojnie zakończyć rytuał (nie jest za duża, ani za mała).

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnosi wibracje i tym samym poprawia energetykę przestrzeni wokół nas.

Znaczenie NIEBIESKIEJ ŚWIECY: wewnętrzny spokój, mądrość, inspiracja, prawda, uzdrawianie, wyższe uczucia religijne, podróże astralne, prorocze sny, ochrona oraz pomoc w nawiązaniu kontaktu z Wyższą Jaźnią. Świeca niebieska pomaga w dobrej komunikacji. Często palona po burzliwej rozmowie – kłótni przynosi oczyszczenie i ukojenie.
Czakra  trzeciego oka. Kolor świecy dla Archanioła Jeratiela i Jeremiela. 

Zastosowanie: praca ze sferą ducha, rytuały wizyjne, ochronne, uzdrawiające (głównie gorączkę, oparzenia, bóle głowy, bóle menstruacyjne, bóle gardła, wysypki, bóle reumatyczne, skaleczenia). Stosuje się ją aby pozbyć się nałogów i złych nawyków, uzyskać inspirację, mądrość, prawdę. Kolor ten pomaga w nauce, dobrze wpływa na strefę mentalną, równoważy obie półkule mózgu.

Wymiary: 9 cm x 1,2 cm
Czas spalania: ok. 2 godz.

Produkty powiązane