Świeca SOJOWA - LAWENDOWA (naturalna!) Powiększ do pełnego rozmiaru

Świeca SOJOWA - LAWENDOWA (naturalna!)

Luksusowa świeca SOJOWA - LAWENDOWA, wykonana z naturalnego wosku SOJOWEGO (100% roślinny ekologiczny wosk), z kwiatami prawdziwej lawendy i organicznym olejkiem lawendowym.
OLEJEK LAWENDOWY - rozluźnia napięcie nerwowe, łagodzi ból, pobudza krążenie i pomaga przy problemach z oddychaniem. Ułatwia zasypianie, a jednocześnie działa pobudzająco w przypadku zmęczenia.

Więcej szczegółów

Luksusowa świeca SOJOWA - LAWENDOWA, wykonana z naturalnego wosku SOJOWEGO (100% roślinny ekologiczny wosk), z kwiatami prawdziwej lawendy i organicznym olejkiem lawendowym.

Świece sojowe są świetną ekologiczną alternatywą dla świec parafinowych. Świece sojowe palą się o 30-50% dłużej i nie zawierają toksyn, które można znaleźć w świecach parafinowych.

Ozdobne naczynie na świeczkę jest również woskowe - można je ponownie wykorzystać po wypaleniu świecy, jako ozdobny świecznik.
Każda świeczka zapakowana jest w luksusowe brązowe pudełko kartonowe. OLEJEK LAWENDOWY
Rozluźnia napięcie nerwowe, łagodzi ból, pobudza krążenie i pomaga przy problemach z oddychaniem.

Olejek lawendowy zastosowany w aromaterapii uspokaja i łagodzi nerwy, ułatwia zasypianie, a jednocześnie działa pobudzająco w przypadku zmęczenia.
Łagodzi: depresje, lęki, zmęczenie, ociężałość umysłową, irytację, histerię, napięcia nerwowe, bezsenność spowodowaną zdenerwowaniem.

Zastosowany do inhalacji pomaga w leczeniu infekcji gardła i zatok oraz zapalenia oskrzeli, przeziębieniu i katarze. 

Wpływ na emocje i ducha
Lawenda przynosi poczucie spokoju, pozwalając nam skupić się na naszych potrzebach umysłowych i duchowych. Jest to idealny olejek do stosowania podczas medytacji lub kiedy musimy się zrelaksować. Pomaga odnaleźć wewnętrzną równowagę w czasie stresu i emocjonalnego zamieszania. 
Lawenda pozwala czuć się bezpiecznie i zachęca do uważności.
Łagodzi gniew i frustrację.
Pomaga przystosować się do zmian poprzez rozluźnienie emocjonalnego umysłu i ciała oraz otwarcie serca.
Zapewnia klarowność i intuicyjny wgląd.
-------------------------------------
CZAKRA: Serca (IV), Trzeciego Oka (VI), Korony (VII)
-------------------------------------


Skład świecy:
 100% czystego naturalnego i ekologicznego wosku sojowego, naturalne kwiaty lawendy, organiczny zapachowy olejek lawendowy.

Wymiary: 7,5x7,5 cm
Waga: ok. 310g

Produkty powiązane